У Франківську патрульні зупинили двох водіїв під наркотиками - Экстренные новости Украина

01:22 12 Сентябрь Киев, Украина

У Франківську патрульні зупинили двох водіїв під наркотиками Минулої ночі франківські патрульні оформили два випадки керування в нетверезому стані та знайшли у водіїв наркотики. Перший випадок трапився на вулиці Північний бульвар. Другий – на вулиці Василіянок. На Північному бульварі поліцейські зупинили автомобіль Volkswagen.

У водія були помітні ознаки наркотичного сп’яніння. Інспектори запропонували водієві пройти освідчення на стан сп’яніння у спеціалізованому медичному закладі, де підтвердили, що водій під наркотиками. Під час поверхневої перевірки патрульні знайшли в автомобілі 23-річного водія наркотики – паперовий згорток з подрібненою речовиною рослинного походження та згорток із фольги з порошкоподібною речовиною білого кольору. Патрульні склали протокол за ст.

130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП. Та постанову за ст.121 КУпАП. А на вулиці Василіянок інспектори побачили транспортний засіб Honda Taсt без номерного знаку. Водій теж мав ознаки наркотичного сп’яніння.

18-річному кермувальнику запропонували пройти огляд на визначення стану наркотичного сп’яніння у медичному закладі, однак той відмовився. При поверхневій перевірці у нього було виявлено пакетик з порошкоподібною речовиною білого кольору та 5 таблеток невідомого походження. На громадянина інспектори склали протокол за ч. 1 ст.

130 КУпАП (Керування в нетверезому стані) та ч. 2 ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом). У двох випадках на місце події викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування обставин справи.