Проишествия

У Німеччині сталася стрілянина біля синагоги та кебабної - Экстренные новости Украина

00:38 10 Октябрь Киев, Украина

У Німеччині сталася стрілянина біля синагоги та кебабної Щонайменше дві людини загинули внаслідок нападу з використанням вогнепальної зброї у місті Галле в Східній Німеччині. Поліція заявила, що один з підозрюваних у нападі вже заарештований, але інші можливі нападники могли втекти на автомобілі. Про це повідомляє ВВС Україна. Свідки повідомили, що один з нападників був у військовому камуфляжі та мав з собою кілька одиниць зброї.

Газета Bild повідомила, що напад стався біля синагоги. Лідер єврейської громади в Галле Макс Привороцький повідомив журналу "Der Spiegel", що нападник намагався проникнути в синагогу, коли там "було від 70 до 80 людей". Один зі свідків заявив, що нападник, "одягнений як поліцейський ... повністю озброєний", кинув бензинову бомбу або гранату на єврейське кладовище.

Напад припав на святкування релігійними євреями свята Йом-Кіппур. Ще один свідок повідомив, що в іншій частині міста нападник відкрив вогонь по турецькій закусочній. "Чоловік підійшов до закусочної, кинув щось на зразок гранати, воно не вибухнуло, і він відкрив вогонь зі штурмової гвинтівки. Чоловік позаду мене, мабуть, загинув...