Проишествия

Тренер з карате примушував до сексу 16-річну ученицю - Спец проект UNP

07:47 11 Сентябрь Киев, Украина

Тренер з карате примушував до сексу 16-річну ученицю У Дніпрі 48-річний тренер з карате примушував до статевих стосунків свою 16-річну ученицю. Про це повідомляють «Вісті». «Відомо, що мама розбещуваної дівчинки звернулася до відділення поліції у вівторок, 10 вересня. Вона написала заяву, в якій вказала, що її дочка спала з дорослим чоловіком», – ідеться в повідомленні.

Зі слів заявниці, її 16-річна дочка відвідувала секцію карате. Протягом декількох місяців дівчинка старанно тренувалася і навіть брала участь у змаганнях. Тим часом тренер примушував її до статевих стосунків. Цю інформацію підтвердила прес-секретар Нацполіціі Анна Старчевська.

«За цим фактом ведеться досудове розслідування за частиною 1 статті 155 «Статеві зносини з особою, що не досягла статевої зрілості», – сказала вона. Вказана стаття передбачає обмеження або позбавлення волі на строк до 3 років. Таке покарання загрожує і 48-річному чоловікові, якщо його вину доведуть у суді. Чи винен чоловік та інші подробиці цього інциденту, належить з’ясувати правоохоронцям.