Декорації із фільмів жахів: волиняни живуть у напівзруйнованому гуртожитку. ВІДЕО - СМИ UNP.news

17:44 12 Сентябрь Киев, Украина

Декорації із фільмів жахів: волиняни живуть у напівзруйнованому гуртожитку. ВІДЕО У Володимирі-Волинському люди намагаються виживати у напівзруйнованому гуртожитку. Стіни та стеля осипаються, підлога прогнила. Вікна забиті фанерою. Складно повірити, що тут живуть люди, йдеться у сюжеті прогроми Подробиці.

Дідусю на інвалідному візку вісімдесят. Живе в кімнаті сам. Умови тут нелюдські. "Чим харчуєтеся? - Чим прийдется.

А у вас є електрика? - Нема електрики", - каже він. У під'їзді, де мешкає Юрій Олексійович, більшість квартир занедбані. Тут ніхто не живе, проте прописані десятки. Отут приписано 50 людей в цій квартирі.

Активісти кажуть, - довідалися про будинок-рукавичку випадково. "Там багато різних прізвищ, тому що їм приносили запрошення на вибори. Власне чого ми і побачили цю ситуацію", - говорить Максим Клим'юк, громадський активіст. У кімнаті без світла та води живе й сім'я пана Миколи.

Чоловік розповідає, це помешканння сім років тому отримала його дружина, як сирота. "Для дитини кип'ятимо чайника, то нам сусідка Аліна запарює і приносить малому водичку гарячу, щоб було йому на цілий день", - розповідає батько багатодітного сімейства Микола Стоянович. У сусідки Аліни єдина кімната з електрикою. Її вона отримала у 2013.

На майже 12 квадратних метрах жінка мешкає з чоловіком і двома дітьми. Усі ремонти тут робили самотужки. "В міську раду зверталася, в ЖЕК зверталася, щоб мені хоч яку помощ надали. Корідора зробити ремонт.

Вони всьо махають рукой, я двадцять заяв писала. Не на одну заяву мені відповіді - нічого". - каже Ліна Голембієвська, мешканка гуртожитку. Мешканці гуртожитку розповідають, до 1 січня цього року їхній будинок належав міськраді.

За утримання відповідав ЖЕК № 1. Усі рахунки люди сплачували справно. Проте на початку року будівлю за рішенням міськради зняли з балансу ЖЕКу. Із новою управительською компанією пожильці угоди не уклали.

"Періодично вони якусь там частинку сплачували, але ця частина там покривала ліквідацію аварійних ситуацій і освітлення місць загального користування. Потім, що вони там перестали взагалі проводити оплату. Там була відключена електроенергія за несплату", - говорить Павло Коробейніков, заступник директор КП "управляюча житлова компанія". "Такі будинки потребують не просто ремонту, а капітального ремонту.