Землі на Богородчанщині не ввійдуть до нацпарку "Чорний ліс" - Редакция UNP

21:44 11 Сентябрь Киев, Украина

Землі на Богородчанщині не ввійдуть до нацпарку "Чорний ліс" У середу, 11 вересня в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин. Серед іншого, депутати розглянули питання про надання дозволу на погодження земель Богородчанського спецагролісгоспу до складу НПП “Чорний ліс”, інформує кореспондентка Бліц-Інфо. За словами генерального директора ОКП «Івано-Франківськоблагроліс» Олега Олійника, станом на 1 січня фактична площа природно-заповідного фонду становить 15,7% від площі області (218,9 тис га). Для досягнення індикативного показника необхідно додатково надати статус природно-заповідних територій землям площею понад 112 тис га.

Відтак, до складу НПП «Чорний ліс» пропонується включити землі лісогосподарського призначення Богородчанського спецагролісу площею 865 га без вилучення. А саме: Підгірського лісництва – квартали 1 - 4,7 та Глибоківського лісництва – квартали (8 – 10, 23). Олійник пояснив, що всі лісогосподарські роботи мають погоджуватись у Києві, навіть зрізка поваленого вітром дерева. «Якщо ці землі будуть під власністю НПП люди не зможуть збирати лікарські рослини чи випасати худобу.

Якщо ж вони хочуть ці землі, то нехай беруть зразу з вилученням», - зазначив Олійник. Обговоривши питання депутати вирішили відмовити у наданні дозволу на погодження. Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter Опубліковано: 11.09.2019 16:11 Також рекомендуємо: У Верховній Раді виявили невідомого депутата В Івано-Франківській області нове місто обласного значення - м. Бурштин? Володимир Купчак оприлюднив звернення до своїх виборців, щодо свого виходу з Зеленський сказав нардепу Іванчуку знайти 175 млн на дорогу у Космачі.