Нормандський формат: чому необхідно залишити Німеччину, залучити США і остерігатися «формули Штайнмайєра» - Расследование редакции

11:40 12 Сентябрь Киев, Украина

Нормандський формат: чому необхідно залишити Німеччину, залучити США і остерігатися «формули Штайнмайєра» Нормандській формат без Німеччини буде неповноцінним. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів політичний експерт, директор Школи відповідальної політики Андрій Юсов. За словами нашого співрозмовника, Нормандській формат без Німеччини буде неповноцінним. «Бажано не тільки залишити Німеччину, але й офіційно залучити до Нормандського формату США.

Ще можна перезапустити формат за участю США. Хоча ключовим тут є, безумовно, не перелік прізвищ, а уникнення прямих перемовин президентів України і РФ, і тим більше прямих перемовин президента України з очільниками терористичних організацій ЛДНР», - каже політолог. «Путін вже фактично пред'явив свої очікування від зустрічі, заявив, що він готовий до перемовин лише у випадку, якщо буде закріплена формула Штайнмайєра. Тобто спочатку вибори і закон про особливості місцевого самоврядування, а лише потім поступова передача контролю.