Екологічна комісія облради - Экстренные новости

21:45 11 Сентябрь Киев, Украина

Екологічна комісія облради - Экстренные новости У середу, 11 вересня, о 15 год. в каб. 500 ОР відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. 1.

Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.02.2019. 1056-27/2019 “Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2019 році” (зі змінами) Доповідає: Пліхтяк Андрій Дмитрович – начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації 2. Про надання товариству з додатковою відповідальністю “Рогатинпісок” гірничого відводу для розробки Стратинського родовища піску Доповідає: Пліхтяк Андрій Дмитрович – начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації 3. Про погодження надання приватному акціонерному товариству “Газінвест” у користування ділянки надр Доповідає: Пліхтяк Андрій Дмитрович – начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації 4.

Про погодження надання приватному акціонерному товариству “Газінвест” у користування ділянки надр Доповідає: Пліхтяк Андрій Дмитрович – начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації 5. Про погодження надання у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр у тому числі дослідно-промислової розробки, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) нафти, газу природного, конденсату Дихтинецької площі, шляхом продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами Доповідає: Пліхтяк Андрій Дмитрович – начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації 6. Про внесення змін до плану діяльності обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік Доповідає: Пліхтяк Андрій Дмитрович – начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації 7. Про розпорядження облдержадміністрації та обласної ради від 24.07.2019 року № 373/443-р «Про внесення змін до розпорядження облдержадміністрації та обласної ради від 27.03.2019 № 111/175-р (зі зінами)».