Жіночі бої без правил: у мерії на Черкащині побилися чиновниці (ВІДЕО) - UNP.news

12:55 12 Сентябрь Киев, Украина

Жіночі бої без правил: у мерії на Черкащині побилися чиновниці (ВІДЕО) У робочий час у мерії міста Сміла на Черкащині сталася бійка між двома чиновницями – керуючою справами виконавчого комітету Людмилою Осейко та керівником відділу звернень громадян Людмилою Омельченко. Про це пише УНІАН. Про це йдеться в сюжеті місцевого телеканалу «Сміла ТВ». Як зазначив виконувач обов’язків міського голови Сміли Віктор Федоренко, через такі дії він звільнив Омельченко з посади: «Жінка на жінку піднімає руку, застосовує силу, та ще й таку – схопила за шию та давила.

Зі слів секретаря, Людмила Осейко почала кричати, хрипіти. Вона вискочила, а та почала її душити за дверима. Є два свідки, які це бачили та наразі дають пояснення поліції, є відео з камер, де все зафіксовано. Я не думаю, що жінка повинна себе так поводити, та ще й держслужбовець у робочий час».

За його словами, причиною конфлікту між жінками стали виявлені у документах неточності. Зазначається, що про інцидент повідомили правоохоронцям. Наразі проводиться перевірка. .