Общество

Зеленський розповів, коли Україна відновить авіасполучення з Росією - Спец. Материалы

02:02 11 Октябрь Киев, Украина

Зеленський розповів, коли Україна відновить авіасполучення з Росією Для відновлення авіасполучення потрібно завершити війну, зазначив Зеленський Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні не вигідна відсутність авіаційного сполучення з Російською Федерацією, але перш ніж його поновити потрібно «зустрічатися і завершувати війну». Про це він розповів під час пресмарафону. На думку Зеленського, дивно, що за відсутності авіасполучення з РФ, залізничне сполучення залишається. «Авіасполучення.

Я говорив, що дуже дивно, що поїзди у нас ходять, а літаки не літають. У нас, до речі, через це банкрутують наші компанії. І у нас є дотаційними авіарейси. Ми можемо спокійно націоналізувати нашу велику авіакомпанію.

І я знаю, що тільки будуть щасливі власники, щоб не платити за боргами. Але ми поки їм такого щастя не дамо», - сказав Зеленський. Він додав, що для відновлення авіасполучення потрібно завершити війну. «Звичайно ж нам це не вигідно (відсутність авіасполучення з РФ, - ред.), але наші люди повинні цього хотіти.