Збудувати медзаклад хочуть біля парку Рівного - post are contained

11:31 09 Июль Киев, Украина

Збудувати медзаклад хочуть біля парку Рівного - post are contained Збудувати медзаклад хочуть біля парку Рівного Для цього просять продати їм земельну ділянку Tweet Будинок на вулиці Соборній, 1 Це ділянка біля будинку №1 на вулиці Соборній, що розташований на розі з вулицею Княгині Ольги біля парку імені Шевченка. Площа її 400 кв. метрів.

Є охочий купити тут землю для будівництва й обслгоування закладу охорони здоров'я чи соціальної допомоги.

І звернувся з цим до міської влади.

Тому з таким цільовим призначенням міськраді пропонують виставити ділянку на аукціон. Бдуинок на вулиці Соборній, 1 Проти продажу землі у цьому місці на засіданні бюджетної комісії міськради виступив депутат Олександр Довжаниця:
Це дворова територія житлового будинку ( там того двора і так немає) і вони вирішили взяти шматок газона і двора житлового будинку. Рішили там побудувати якийсь цей.

Якщо там побудується така будівля, то він взагалі буде там  забитий. Там і так не пройти.

Секретар міськради Рівного Сергій Паладійчук пояснив Довжаниці, що
це - давно не житловий будинок, а адмінбудівля, бо тут розташовані офіси. І додав, що за землю майже в центрі міста будуть чималі гроші.

А саме бюджетна комісія має дбати про наповнення бюджету.

Врешті, депутати вирішили таки ділянку на аукціон виставити, але розширити її цільове призначення, щоб не лише під медзаклад можна було продати та зобов'язати управління комунальною власністю дати оголошення про продаж землі в інтернет. Але остаточне рішення з цього приводу прийме міська рада. У дворі будинку багато авто Можливо, медзаклад хочуть розташувати десь тут Вигляд будинку ззаду.