За спалювання сухої трави у Чорткові – до 1 700 грн штрафу - Это удивило всех

19:44 12 Сентябрь Киев, Украина

За спалювання сухої трави у Чорткові – до 1 700 грн штрафу З настанням перших осінніх днів громадяни починають господарювати на городах, подвір’ях, прибудинкових територіях. І, на жаль, часто таке прибирання завершується спалюванням сухої трави, листя та різного сміття. У такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки як для довкілля, так і для вашого гаманця. Муніципальна варта Чортківської міської ради нагадує, що згідно з п.8, ч.

2.4, розділу 2 «Правил благоустрою м. Чорткова» громадянам забороняється спалювати суху природну рослинність або її залишки. Це – пряме порушення природоохоронного законодавства, що може завершитись накладанням штрафу як на фізичних (від 340 до 1360 грн), так і на юридичних осіб (від 850 до 1700 грн). За недотримання п.8, ч.

2.4, розділу 2 «Правил благоустрою м. Чорткова» минулого року муніципальною вартою Чортківської міської ради було виписано 26 адміністративних протоколів про порушення та зроблено близько 500 попереджень громадянам міста. За інф. ЧМР Фото з відкритих джерел Розповсюдити цю статтю у Share on FacebookShare on Twitter .