Як тернополянам розпізнати шахрайські сайти онлайн-шопінгу - Последние новости

19:48 12 Сентябрь Киев, Украина

Як тернополянам розпізнати шахрайські сайти онлайн-шопінгу Замовляючи такий бажаний товар онлайн нашвидкуруч, можна втратити великі суми, попереджають тернополян. Адже сайти слід перевіряти. У список шахрайських входить онлайн-магазин Dotimall, з якого неодноразово ефектних кружок з атрибутикою «Гри престолів» так і не отримували. «Express shipping» 10-15 днів обіцяють на сайті.

Від часу замовлення та оплати тернополянки Ірини пройшло уже 4 місяці. Кружка коштувала 30 доларів, а доставка – майже 8 доларів.

– Замовлення зробили 16 травня, а 4 липня поцікавилась, де товар,  – розповідає Ірина. – Написали, що він упакований.

Повідомлять, коли відішлють його. Вже у вересні я написала знову, бо ні повідомлень, ні товару не було. Жодної відповіді не отримала. На сайті моє замовлення має статус підтвердження.

Є текст, що про відправлення повідомляють на пошту.

У групі Dotimall на Facebook  неодноразово пишуть про такі ситуації.
– Замовила 14 травня і ще не отримали. Не знаю, де моє замовлення, – пише Alison Cassar.

– Заплатила за швидку доставку і нічого не отримала. На сторінці багато описів про те, що товару нема, – пише Iris Marlen Cabrera Torres. – Замовив у травні і нічого не прийшло. Написав про компенсацію, повідомлення проігнорували, – пише Justin Abadicio.

У Тернопільському центрі безоплатної правової допомоги радять у таких випадках звертатись в поліцію або на гарячу лінію банку, через який пройшла оплата. Також рекомендують випустити нову карточку, адже при перерахунку вказувались деякі дані. А на wisdom ganga детально пояснюють очевидність шахрайської складової Dotimall. Ба більше, пишуть про небезпеку цього сайту для комп’ютера: 1.

Відсутність даних про власника. 2. Шалені знижки. 3.

Недоступні лого. 4. Брак інформації про товар. Фото з відкритих джерел Розповсюдити цю статтю у Share on FacebookShare on Twitter .