Ураган «Доріан»: 2500 осіб вважаються зниклими безвісти на Багамах - СМИ UNP

06:37 12 Сентябрь Киев, Украина

Ураган «Доріан»: 2500 осіб вважаються зниклими безвісти на Багамах На Багамах тривають пошуково-рятувальні роботи Фото: Reuters Перевірка всіх отриманих даних ще не завершена і триває робота з базами даних Після руйнівного урагану «Доріан» на Багамських островах 2500 осіб вважаються зниклими безвісти. Про це повідомили в Національному агентстві з надзвичайних ситуацій, передає Local 10 News. Зазначається, що такі дані, станом на 11 вересня, оприлюднила влада Співдружності Багамських Островів. Утім, у відомстві наголосили, що цей список осіб поки що попередній, оскільки перевірка всіх отриманих даних ще не завершена і триває робота з базами даних.

Раніше в органах місцевої влади підтвердили вже 50 людей загинули від стихійного лиха. Представники влади побоюються, що кількість загиблих і надалі зростатиме з огляду на масштаби руйнувань. Згідно з офіційними даними, із зони лиха евакуйовано тисячі людей. Ураган Доріан обрушився на Багамські острови 1 вересня.

Урагану була привласнена найвища, п'ята категорія. Швидкість вітрів сягала 320 км/год. На даний момент він ослаб до першої категорії. Як повідомлялося, 2 вересня ураган «Доріан» досяг північної частини Багамських островів.