У Києві відкрився третій магазин H&M - UNP.news

21:17 12 Сентябрь Киев, Украина

У Києві відкрився третій магазин H&M У черзі на відкритті зібралося близько 400 людей Сьогодні, 12 вересня, шведська компанія H&M відкрила третій магазин в Україні, який розташований в київському торговому центрі River Mall на Дніпровській набережній. Магазин розташовується на двох поверхах ТРЦ та займає площу 2900 кв. м. На цей раз інтер'єр магазину виконано в більш теплих відтінках.

«Це тестова версія магазину, яка вперше була запущена в Стокгольмі в листопаді 2017 року c метою створення максимально комфортного простору для шопінгу», - йдеться в повідомленні прес-служби Colliers International, яка виступає брокером цього відкриття. У новому магазині, зокрема, представлена лінія H&M MAMA і вперше в Україні чоловіча лінія H&M Sport. На його відкритті у черзі було близько 400 людей, повідомляє UA.NEWS. Як і у всіх магазинах H&M в світі, у ТРЦ River Mall встановлений бокс для збору одягу і текстилю.

Охочі зможуть принести пакет з непотрібними речами на переробку і натомість отримати купон на знижку. Нагадаємо, перший магазин H&M в Україні відкрили 18 серпня в ТРЦ Lavina. Там магазин займає площу 2 900 кв. м. Другий магазин розміщено у ТРЦ SkyMall на проспекті Романа Шухевича, 2Т і відкрився він 18 жовтня 2018 року.