Общество

«Саша хотів бути прем’єром». Зеленський прокоментував звільнення Данилюка - Последние новости

14:51 10 Октябрь Киев, Украина

«Саша хотів бути прем’єром». Зеленський прокоментував звільнення Данилюка 30 вересня Зеленський звільнив Данилюка з посади секретаря РНБО Данилюк не пішов через «Приватбанк», таке твердження не є коректним, - заявив Зеленський Президент Володимир Зеленський розповів, що ставився до колишнього очільника РНБО Олександра Данилюка «найкраще» зі всього свого оточення. Той же мав амбітні плани – хотів бути прем’єр-мінстром. Про це Зеленський розповів під час пресмарафону 10 жовтня. Данилюк не пішов через «Приватбанк», таке твердження не є коректним, - заявив Зеленський «Я не згоден з його позицією, що він пішов через «Приватбанк».

Думаю, що це було некоректно (з його боку, - ред). Саша хотів бути прем'єр-міністром України. Я йому сказав чесно: «Сань, ти дійсно нормальна, професійна людина, але я вибрав іншу кандидатуру». І складні відносини з Богданом теж вплинули», - заявив президент.

Раніше Данилюк розповів про непрості відносини з главою Офісу президента Богданом. Данилюк також заявив, що не бажав брати участь у «підкилимних іграх деяких персонажів». Також він розповів, що однією з головних причин його відставки є спроба запобігти «неправильним рішенням в процесі Приватбанку». Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звільнив Олександра Данилюка з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони.