На весілля молодята з Тернопільщини просили гостей не купувати квіти, а долучитися до благодійної затії (фото) - Спец. Материалы

05:59 12 Сентябрь Киев, Украина

На весілля молодята з Тернопільщини просили гостей не купувати квіти, а долучитися до благодійної затії (фото) Молодята з Тернопільщини у запрошенні на весілля попросили гостей не дарувати квіти чи цукерки, а долучитися до благодійності. Гості відгукнулися на прохання та у день весілля в якості подарунків принесли молодятам шкільне приладдя для дітей та молоді, якими опікується  організація «Майбутнє сиріт». Цей благодійний фонд опікується дітьми вже понад 12 років на Тернопільщині.

– Дякуємо щиро Nataliia Yednak та Віталій Кушнірчук за допомогу канцелярськими приладами для дітей та молоді, – пишуть у спільноті «Майбутнє сиріт».

–  Направду така допомога є цінна саме в період нового навчального року, де дітям важливо допомогти підготуватись до нових злетів в школі. Радіємо, що в нас на Тернопільщині є такі люди, котрі діляться частинкою любові з тими людьми, котрі цього потребують. І від цього справді світ стає ще світлішим і добрішим.

Фото з допису Розповсюдити цю статтю у Share on FacebookShare on Twitter .