На Чернігівщині на території військового полігону загорівся ліс - Экстренные новости

21:01 12 Сентябрь Киев, Украина

На Чернігівщині на території військового полігону загорівся ліс Станом на 18:30 авіацією зроблено чотири скиди води. Гасіння пожежі триває Фото: ГУ ДСНС України у Чернігівській області До гасіння пожежі залучено літак Ан-32П та вертоліт Мі-8 На Чернігівщині триває ліквідація пожежі настилу в лісі, що виникла на військовому полігоні. Про це 12 вересня повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Чернігівській області. Зазначається, що о 15:05 рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу настилу та самосійних насаджень у лісовому масиві на військовому полігоні військової частини А-0665, що в Козелецькому районі.

Попередньо, площа загоряння складає близько 10 га. Загалом до гасіння залучено 88 чоловік особового складу та 20 одиниць спеціальної техніки ДСНС, військової частини А-0665, місцевої пожежної команди с. Косачівка, пожежних команд Остерського військового лісгоспу та Косачівського лісництва. З них від підрозділів ГУ ДСНС України у Чернігівській області 20 чоловік особового складу та 6 одиниць спеціальної техніки.

«Працює авіація Спеціального авіаційного загону ДСНС України м. Ніжин. Залучено літак Ан-32П та вертоліт Мі-8. Станом на 18:30 авіацією зроблено чотири скиди води.

Гасіння триває», - повідомили в ДСНС. На місці пожежі працює мобільна оперативна група Управління ДСНС України в Чернігівській області. До слова, 48-й військовий арсенал поблизу м. Калинівка на Вінниччині повністю відновив роботу після ліквідації займання сухої трави на технічній території.  .