Гройсман гуляв полем на Макарова у Рівному (ФОТО) - Выбор редакции UNP

14:47 15 Июнь Киев, Украина

Гройсман гуляв полем на Макарова у Рівному (ФОТО) - Выбор редакции UNP Гройсман гуляв полем на Макарова у Рівному (ФОТО) Де вимальовується найбільший спорткомплекс України  Tweet Джерело — прес-служба Володимира Гройсмана Найбільший в Україні універсальний спорткомплекс, що зводять на Макарова у Рівному, сподобався прем’єр-міністру. Володимир Гройсман особисто відвідав будівництво та поспілкувався з автором проекту – директором інституту «Діпромісто» Романом Семенченком. За словами проектанта,

будівництво першої черги триває за планом і завершиться до 2021 року.
Нині завершені роботи з цокольним поверхом.

Тривають роботи на першому поверсі щодо монтажу колон для подальшої установки металевих ферм, які вже готові.  За планом зал матиме 3 тисячі глядацьких місць.

За потреби його можна буде легко трансформувати в місце проведення культурного заходу.
Кошторисна вартість будівництва – 301 млн грн.
 - Третину цих коштів ми вже виділили з держбюджету.

За останні три роки ми вклали майже 2 млрд грн у понад 1000 проектів спорткомплексів, басейнів, стадіонів, спортмайданчиків по всій країні. Кожна десята гривня з Державного фонду регіонального розвитку йде на спортивні ініціативи.   На цей же напрямок йдуть і спеціальні бюджетні субвенції, які виділяємо по мірі зростання можливостей економіки та державного бюджету, — підбив підсумки прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Нагадаємо, торік на об’єкт витратили 66,5 млн гривень.