Біля зоопарку Рівного хочуть продавати й ремонтувати автомобілі - allow

11:31 09 Июль Киев, Украина

Біля зоопарку Рівного хочуть продавати й ремонтувати автомобілі - allow Біля зоопарку Рівного хочуть продавати й ремонтувати автомобілі Просять для цього в оренду на 49 років землю Tweet Це 32 сотки на вулиці Київській навпроти зоопарку. Їх хочуть орендувати для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. З таким цільовим призначенням ділянку міськрада збирається виставити на аукціон на право оренди.   Як пояснив на засіданні бюджетної комісії секретар міськради Сергій Паладійчук, тут планують розташувати

салон з продажу автомобілів та станцію їх техобслуговування.
Сергій Паладійчук Проти здавання в оренду цієї ділянки був депутат Олександр Довжаниця, бо, пояснив,
у цьому місці нема ні водопроводу, ні каналізації.

Тож потрібно орендаря зобов’язати здійснити підключення до таких благ цивілізації.

Олександр Довжаниця Заступник начальника міського управління містобудування та архітектури Андрій Юрков  запропонував вихід:
Що стосується каналізації. Якщо буде протокольне доручення, ми можемо прописати це в наказ про погодження містобудівних умов та обмежень.   Що таке наказ? Якщо, наприклад, ця людина не зробила підключення, то при введенні в експлуатацію в неї можуть не прийняти в експлуатацію об’єкт.

Бюджетна комісія таку пропозицію підтримала. І погодилася підтримати проект рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення ділянки в оренду з торгів. Тепер – слово за всією міськрадою. До речі, ця ділянка - сільськогосподарського призначення. Тож переможець торгів вимушений буде, окрім орендної плати, сплатити понад 74 тисячі гривень втрат сільськогосподарського виробництва.  Мирослава Опанасик Радіо Трек .