Запорізький «в'язень Кремля» Євген Панов дав інтерв'ю відомій журналістці, – ФОТО - Это удивило всех

21:22 11 Сентябрь Киев, Украина

Запорізький «в'язень Кремля» Євген Панов дав інтерв'ю відомій журналістці, – ФОТО Житель Запорізької області Євген Панов, більш відомий, як «кримський диверсант», дав інтерв’ю відомій журналістці Яніні Соколовій. Про це повідомили брат Панова Ігор Котелянець і сама Соколова на своїх сторінках у соціальній мережі. «Євген Панов дает перше інтерв’ю Яніні Соколовій. Єдиний вихід до ЗМІ, на який він погодився.

Говорити з журналістами йому поки що важко. Чи не ображайтеся, він скоро прийде до тями і зможе спілкуватися з усіма», – написав Котелянець. Як уже писав «Перший Запорізький» 7 вересня Євген Панов прилетів з Москви на борту літака з іншими учасниками взаємного обміну полоненими. Нагадаємо, житель Енергодара Євген Панов був затриманий в серпні 2016 року в окупованому Криму.

За інформацією ФСБ, він нібито готував теракт. 25 жовтня Верховний суд Росії визнав законним вирок Панову, засудженому до восьми років колонії суворого режиму. На початку 2019 Панова перевезли в колонію Омська. Інтерв’ю з Євгеном Панова в програмі «Рандеву з Яніною Соколовою» можна буде побачити на «5 каналі» о 20:00.