У Запоріжжі підприємства Метінвесту разом з ФК «Шахтар» реалізують соціальний проект «Давай, грай!», – ФОТО - Последние новости

17:31 15 Август Киев, Украина

У Запоріжжі підприємства Метінвесту разом з ФК «Шахтар» реалізують соціальний проект «Давай, грай!», – ФОТО Соціальний проект «Давай, грай» стартував сьогодні, 15 серпня, на спортивному стадіоні гімназії №71. Запоріжжя стало вже 24-м містом України, в якому за підтримки місцевого бізнесу реалізується всеукраїнський проект популяризації футболу і здорового способу життя серед дітей. «З 2015 року ми системно займаємося розвитком дитячого спорту у Запоріжжі. По-перше, це розбудова спортивної інфраструктури.

У місті побудували 7 нових шкільних стадіонів, стільки ж планується зробити ще. Це футбольні поля, а також майданчики для баскетболу, волейболу, заняття воркаутом. «Запоріжсталь» разом з містом активно розвиває дитячу футбольну школу «Металург». Коли ми тільки починали, три роки тому, там займалося 300 дітей, сьогодні – більше півтори тисячі.

Щороку долучається 150 маленьких футболістів віком 6-7 років. За три роки «Запоріжсталь» інвестувала в дитячу школу майже 30 мільйонів гривень, – розповів генеральний директор «Запоріжсталі» Ростислав Шурма на урочистому відкритті проекту «Давай, грай!», – Основна мета реалізації спільного проекту з клубом «Шахтар» в нашому місті – це масове залучення дітей до спорту. Ми хочемо прищепити їм любов до спорту та здорового способу життя з самого дитинства». У нашому місті реалізація проекту «Давай, грай!» стала можливою завдяки фінансовій підтримці запорізьких підприємств Метінвесту – «Запоріжсталі», заводу «Запоріжвогнетрив» і Запорізького ливарно-механічного заводу.

За кошти бізнесу придбали необхідний інвентар і обладнання. А некомерційний фонд Shakhtar Social ФК «Шахтар» забезпечив професійну підготовку дипломованих тренерів-волонтерів, які будуть проводити заняття. «Футбол – гра мільйонів. Але все починається з дитячого спорту.

У спортивних школах Запоріжжя займаються тисячі дітей, які обрали футбол, – розповів заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров, – Сьогодні ми даємо старт дуже гарному соціальному проекту. Сотні дітей, які стануть учасниками цієї програми, отримають розвиток, що піде їм на користь. Коли футбольний клуб «Шахтар» організовує такі потужні проекти, це додає вмінь нашим маленьким футболістам і дає більше розвитку для такого популярного виду спорту. Тим більше, коли на відкриття приїхав відомий гравець «Шахтаря», член збірної  Віктор Коваленко – справжній взірець для молоді.

На його прикладі запорізькі діти бачать, ким можуть стати через 5-10 років, якщо будуть займатися спортом». Член національної збірної з футболу, напівзахисник футбольного клубу «Шахтар» Віктор Коваленко під час урочистого відкриття проекту разом з дітьми взяв участь у відкритому тренуванні. Відомий український футболіст по-доброму позаздрив тим умовам, в яких зараз можуть займатися футболом маленькі запорожці. «У моєму дитинстві не було таких гральних майданчиків і не було таких соціальних проектів.

Те, що відбувається сьогодні – це великий крок вперед і можливість для розвитку дітей, – поділився Віктор Коваленко. – Добре, що є така організація, яка турбується про майбутнє наших маленьких футболістів. Діти будуть займатися своєю улюбленою грою і, звичайно, насолоджуватися футболом. Тому я впевнений, наша країна має велике і гарне футбольне майбутнє».