Парламентський комітет закликав Раду ухвалити закон про створення реєстру педофілів і хімічну кастрацію для них - звезды сошлись

13:24 05 Июль Киев, Украина

Парламентський комітет закликав Раду ухвалити закон про створення реєстру педофілів і хімічну кастрацію для них - звезды сошлись Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронних органів сьогодні вирішив рекомендувати парламенту ухвалити в цілому закон про посилення покарання за сексуальні злочини проти дітей. Про це повідомив позафракційний народний депутат Мустафа Найєм на своїй сторінці у Facebook. "У нас невелика перемога. Щойно парламентський комітет із питань законодавчого забезпечення правоохоронних органів вирішив рекомендувати Верховній Раді ухвалити в цілому законопроєкт №6607 про створення реєстру осіб, засуджених за сексуальні злочини стосовно малолітніх, і посилення відповідальності за ці злочини", – написав Найєм.

Він підкреслив, що розгляд законопроєкту став можливим, зокрема, завдяки петиції, яка зібрала понад 30 тис. підписів.

https://www.facebook.com/Mustafanayyem/posts/10215389002944336
Законопроєкт №6607 було зареєстровано на сайті Верховної Ради 21 червня 2017 року. Він, окрім створення єдиного реєстру осіб, яких притягували до кримінальної відповідальності, пропонує також посилення кримінальної відповідальності за сексуальні злочини проти дітей і хімічну кастрацію для таких злочинців.

20 червня заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін закликав підписати петицію про законодавче посилення покарання для педофілів. Приводом до цього стало вбивство 11-річної мешканки Іванівки Одеської області Дар'ї Лук'яненко. Петиція про захист дітей від сексуального насилля, зареєстрована на сайті Верховної Ради, яка закликає депутатів розглянути цей законопроєкт, станом на 24 червня набрала 28 472 підписи за необхідних для розгляду 25 тис. .