Мнения

Дівчина, яку співмешканець облив окропом, повернулся до Запоріжжя з реабілітаційного центру, — ВІДЕО - Редакция UNP

15:05 10 Октябрь Киев, Украина

Дівчина, яку співмешканець облив окропом, повернулся до Запоріжжя з реабілітаційного центру, — ВІДЕО Волонтерка Злата Некрасова опублікувала відедопис у соціальній мережі, як Анастасія Шаповалова забирає своїх дітей. Також Некрасова розповіла, що наступного тижня дівчина відвідає столицю, де зустрінеться з пластичним хірургом.

Посмотреть эту публикацию в Instagram У меня прекрасная новость! Вчера вернулась из санатория Настюша Шаповалова,вчера она забрала своих деток! У них всё будет хорошо❤️ Она прекрасная мама и хороший человечек❤️ 17 числа планируем поехать в Киев к пластическому хирургу,впереди ещё долгий путь,но главное что они уже вместе 👩‍👧‍👦 Спасибо @anutalovelifem за всё что ты делаешь,без тебя я бы не справилась❤️ Публикация от ️️🆉🅻🅰🆃🅰 🅽🅴🅺🆁🅰🆂🅾🆅🅰 (@zlata_nekrasova111) 10 Окт 2019 в 3:13 PDT
Нагадаємо, прокуратура перекваліфікувала справу стосовно чоловіка, який з помсти облив свою цивільну дружину окропом. Також раніше Перший запорізький розповідав, що мати чоловіка, який облив дівчину окропом, погрожувала постраждалій у лікарні.