Главное

Зеленский заявив, що «буде розбиратися» із затриманням активіста Приходька в Криму - Экстренные новости

06:45 11 Октябрь Киев, Украина

Зеленский заявив, що «буде розбиратися» із затриманням активіста Приходька в Криму Призедиент України Володимир Зеленський дізнався про затримання і арешт проукраїнського активіста в Криму Олега Приходька під час пресмарафону в Києві 10 жовтня. Він заявив, що планує «розібратися з цим питанням». «Я дійсно разом із вами дізнався про це питання сьогодні, і ми з вами були тут. Я буду розбиратися з цим питанням.

Слухайте, там (у Криму – ред.) кожен день таке відбувається и не кожен день, слава Богу... Я розумію, що, поки там є хлопці з українською позицією, які відстоюють Крим, я розумію, що, якщо дійсно там є небезпека, люди там відчувають це, що за ними завтра можуть прийти – хай приїздять до Києва. Я розумію, що, окрім обміну, в нас не буде можливості повернути людей», – сказав Зеленський. 10 жовтня стало відомо, що проукраїнський активіст Олег Приходько перебуває в управлінні ФСБ в Сімферополі.

Також затримали його дружину Любов Приходько. За інформацією адвоката Назіма Шеіхмамбетова, Приходькові інкримінують дві статті – «терористичний акт» і «незаконне виготовлення вибухових речовин». За словами адвоката Приходька, його звинувачують в підготовці підриву будівлі міської адміністрації Сак. Читайте також: Прокуратура АРК розпочала кримінальне провадження через арешт активіста Приходька в Криму У лютому 2019 року співробітники кримського управління ФСБ проводили обшук у помешканні Приходька.