Главное

Зеленський розповів, як відновити авіасполучення з РФ - UNP.news

03:00 11 Октябрь Киев, Украина

Зеленський розповів, як відновити авіасполучення з РФ Зеленський розповів, як відновити авіасполучення з РФ Корреспондент.net, Сьогодні, 00:13 0 87 Фото: Офіс президента України Президент Володимир Зеленський Президент поскаржився, що через відсутність авіасполучення з Росією банкрутують українські авіакомпанії.   Україні не вигідна відсутність авіаційного сполучення з Росією, але перш ніж його відновити, "потрібно зустрічатися і закінчувати війну". Про це заявив президент Володимир Зеленський під час прес-марафону в четвер, 10 жовтня.   На думку глави держави, дивно, що при відсутності авіасполучення з РФ, залізничне сполучення залишається.

  "Авіасполучення. Я говорив, що дуже дивно, що поїзди у нас ходять, а літаки не літають. У нас, до речі, через це банкрутують наші компанії. І у нас дотаційними є авіарейси.

Ми можемо спокійно націоналізувати нашу велику авіакомпанію. І я знаю, що тільки будуть щасливі власники, щоб не платити за боргами. Але ми поки їм такого щастя не надамо", - сказав Зеленський.   Президент додав, що для відновлення авіасполучення "потрібно закінчити війну".

  "Звичайно ж, нам це не вигідно (відсутність авіасполучення з РФ - ред.), Але наші люди повинні цього хотіти. Це важливо. А для того, щоб робити такі кроки, потрібно зустрічатися і закінчувати війну", - заявив Зеленський.   У РФ назвали умови відновлення авіасполучення з Грузією   Нагадаємо, в квітні Росавіація запропонувала владі України провести переговори щодо відновлення авіасполучення в повному обсязі, на регулярній і чартерної основі.