Главное

Зеленський про свої дзвінки Путіну: Корона не спаде - Экстренные новости Украина

04:14 11 Октябрь Киев, Украина

Зеленський про свої дзвінки Путіну: Корона не спаде Зеленський про свої дзвінки Путіну: Корона не спаде Корреспондент.net, Сьогодні, 01:45 0 113 Зеленський готовий вести переговори з Путіним Український президент заявив, що саме він ініціював початок діалогу з Російською Федерацією.   Президент України Володимир Зеленський під час прес-марафону в четвер, 10 жовтня, заявив про готовність здійснювати кроки в односторонньому порядку для нормалізації відносин з Росією.   "Я дзвонив президенту РФ Володимиру Путіну, обмінялися думками. Всі дзвінки здійснював я.

З мене корона не спаде, у мене її слава богу і немає. Я вважаю, що цю війну необхідно закінчувати", - пояснив глава держави.   За словами Зеленського, бажання завершити конфлікт на Донбасі має бути в обох сторін. Повинно бути бажання зустрітися в будь-якому форматі.

  "Треба почати говорити про припинення бойових дій, але риторика повинна бути іншою. Не потрібно говорити, що нас немає, що це ваш внутрішній конфлікт, розбирайтеся самі і так далі", - додав президент, пояснивши, що інакше добитися результатів буде складно.   Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що готовий на прямі переговори з Путіним щодо питання звільнення полонених і утримуваних українців. Президент підкреслив, що головна ціль його президентства - це припинення війни на Донбасі.