Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Естонії, Франції, Австрії, Нідерландів і Великої Британії - Читать всем на UNP

11:17 12 Сентябрь Киев, Украина

Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Естонії, Франції, Австрії, Нідерландів і Великої Британії Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів низки іноземних держав: Естонської Республіки - Каймо Кууска, Французької Республіки - Етьєна де Понсена, Республіки Австрія - Гернота Пфандлера, Королівства Нідерландів - Йоганнеса Германна Адріануса де Мола, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії - Мелінди Сіммонс, повідомляє прес-служба глави держави. Під час бесіди з послом Естонії Каймо Кууском був відзначений активний політичний діалог між двома країнами. Зеленський подякував Естонії за прийняте рішення про невизнання російських паспортів, які незаконно видаються громадянам України в Донбасі. "Я хочу подякувати вам, уряду і президенту за те, що Естонія жорстко відреагувала на паспортизацію з боку Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях", - сказав він.

Глава держави висловив сподівання на активізацію торговельно-економічної та інвестиційної співпраці з Естонією. Був також відзначений значний потенціал для співробітництва в сферах діджиталізації і е-урядування. Під час розмови з послом Австрії Гернотом Пфандлером Зеленський подякував за незмінну підтримку Австрією суверенітету і територіальної цілісності України, а також практичну допомогу нашій державі у подоланні наслідків російської агресії. "Я також хотів би подякувати Австрії за потужну санкційну політику щодо Росії", - сказав президент України.

Також Зеленський подякував Австрії за допомогу в реабілітації дітей учасників АТО. "Я знаю, що близько 500 дітей учасників АТО отримали від вашої країни реабілітаційну допомогу", - сказав він. Співрозмовники погодилися з необхідністю активізації політичного і економічного діалогу між Україною та Австрією.     Теги: #грамоти #зеленський #посли .