У Луганській області затримали бойовика, який підірвав міст між Лисичанськом і Рубіжним - UNP.news

21:51 12 Сентябрь Киев, Украина

У Луганській області затримали бойовика, який підірвав міст між Лисичанськом і Рубіжним Правоохоронці затримання в Луганській області 51-річного бойовика незаконних збройних формувань, який мінував мости й автошляхи на підконтрольній українській владі території, повідомляє відділ комунікації поліції Луганській області в четвер. "Затриманий ніс службу на блокпостах і зводив фортифікаційні споруди для оборони бойовиків, ще й виконував особливу місію - на території Луганської та Донецької областей мінував автодороги й мости та підривав їх. З 2014 року перебував у розшуку як особа, що брала участь у незаконних збройних формуваннях і незаконно зберігала вогнепальну зброю і боєприпаси", - йдеться в повідомленні. Бойовик входив до складу бандформування "Полтинник".

Правоохоронці встановили місце в лісі, де він облаштував для себе житло, й затримали в той момент, коли він, вийшовши з лісу, прийшов до будинку одного з пенсіонерів, щоб зарядити свій мобільний телефон. Затриманий зізнався правоохоронцям, що мінував дорогу на м. Соледар, мости в Лисичанську в районі вул. Червоної та Пролетарської.

Замінував і підірвав міст, розташований між містами Лисичанськ і Рубіжне. Під час слідства в нього було виявлено та вилучено стартовий пістолет "Шмайсер" з ознаками переробки, револьвер системи "наган", 49 патронів калібру 7,62 мм, 18 патронів калібру 9 мм та три штик-ножі до гвинтівки часів Другої світової війни. Слідство проводиться у кримінальних провадженнях, відкритих за ст.260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) та ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Теги: #міст #арешт #бойовики #луганська_область .