На заводі "Енергія" планують установити сортувально-переробну лінію і систему хімічного очищення газів - Читать в UNP.news

21:49 12 Сентябрь Киев, Украина

На заводі "Енергія" планують установити сортувально-переробну лінію і систему хімічного очищення газів На сміттєспалювальному заводі "Енергія" (Київ) планують установити сортувально-переробну лінію для спалювання частини сміття, також завод оснастять системою хімічної очистки, що дасть можливість уп'ятеро зменшити рівень забруднювальних речовин, повідомив заступник голови Київської міськдержадміністрації Петро Пантелеєв. "Підприємство утилізує 25% сміття, яке утворюється в Києві. Безумовно, завод потребує модернізації, і ми маємо чіткий план, як це зробити. На заводі вже модернізовано три з чотирьох наявних електрофільтрів, що підвищує рівень очищення викидів.

Четвертий фільтр ми плануємо оновити протягом наступного року", - сказав Пантелеєв під час відвідування заводу "Енергія", повідомила прес-служба КМДА. Крім того, за його словами, готується до проходження державної експертизи проект системи хімічного очищення димових газів. "Завдяки цим заходам ми знизимо рівень викидів на заводі до рівня європейських норм", - зазначив Пантелеєв. "Енергія" - єдиний діючий в Україні сміттєспалювальний завод, який щодоби приймає і спалює близько 750 тонн твердих побутових відходів (понад 25% від загальної кількості сміття в Києві).