Колишній полонений заявляє, що не зміг отримати державну допомогу після обміну 2017 року - Читать в UNP.news

06:51 12 Сентябрь Киев, Украина

Колишній полонений заявляє, що не зміг отримати державну допомогу після обміну 2017 року Колишній полонений Олексій Канарський заявляє, що не зміг отримати державну допомогу після обміну 2017 року. В етері «Громадського телебачення» він розповів, що йому не віддали документи під час обміну. «У мене тоді забрали усі документи. Їх не віддали при обміні, я не знаю, що з ними зробили.

Тобто у мене не було жодних документів. Мені відновлювали паспорт вісім місяців. А допомогу цю можна отримати протягом пів року», – заявив Канарський. За його словами, хоч він і подав усі документи, паспорт йому видали із запізненням.

/**/ /**/ /**/ ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Омбудсмен: моряки та колишні політв’язні отримають ID-паспорти «Зараз йде суд. Ми подавали вже не одну заявку і були вже навіть якісь відповіді. Щодо квартир. Обіцяли дати якесь житло, була допомога.

Допомагали тільки волонтери», – розповів Канарський. Житель підконтрольного бойовикам міста Шахтарськ пробув у полоні майже три роки. 27 грудня 2017 року на Донбасі між українською стороною і підтримуваними Росією бойовиками відбувся останній масштабний обмін утримуваними особами. Він був запланований за формулою «306 на 74».

Українській стороні 27 грудня передали 74 людини, проте одна з них вирішила залишитися на непідконтрольній українській владі території. Київ передав бойовикам 233 людини. 31 січня 2018 року Кабінет України ухвалив рішення виплатити по 100 тисяч гривень допомоги кожному з громадян, які визволені з полону підтримуваних Росією бойовиків на Донбасі. Згідно з рішенням уряду, для одержання коштів людина або довірена особа мала протягом шести місяців з дня звільнення звернутися до органів соціального захисту населення.