Главное

Інвестиції ЄБРР в Україну перевищили $1 млрд з початку року - Это удивило всех

15:14 19 Сентябрь Киев, Украина

Інвестиції ЄБРР в Україну перевищили $1 млрд з початку року Інвестиції ЄБРР в Україну перевищили $1 млрд з початку року Корреспондент.biz, Сьогодні, 14:43 0 21 Фото: Hyser ЄБРР - найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні Європейський банк реконструкції і розвитку працює не тільки в Києві, а й у всіх регіонах України.   Інвестиції Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) з початку 2019 року перевищили $1 млрд. Про це сказав віце-президент ЄБРР Алан Пію, повідомляє Інтерфакс-Україна в четвер, 19 вересня.     "На цьому тижні, за випадковим збігом, наші інвестиції в країну в 2019 році перевищили $1 млрд у поточному році...

І до кінця року ми збираємося інвестувати ще більше, - сказав він на зустрічі з журналістами. - Цього, можливо, недостатньо, але це явно не незначна сума інвестицій в країну".   Пію також додав, що за останній рік побував в Україні шість разів. Він підкреслив, що ЄБРР знає Україну "в деталях".

  "Ми працюємо не тільки в Києві, але у всіх регіонах. Працюємо з містами, з українськими компаніями... Ми не ті люди, хто прилітає з Лондона або інших місць і дивиться на Україну з вікон п'ятизіркових готелів", - запевнив віце-президент ЄБРР.   Напередодні президент Володимир Зеленський зустрівся з Аланом Пію і заявив про готовність розвивати співпрацю з ЄБРР, а також такими міжнародними партнерами, як МВФ і Світовий банк.