Херсонські волонтери разом з подліцією провели День велосипеда - Это удивило всех

15:04 12 Сентябрь Киев, Украина

Херсонські волонтери разом з подліцією провели День велосипеда Ігри на свіжому повітрі, естафети, розіграші, призи і дитячий сміх – в одному зі спальних мікрорайонів міста провели «Свято велосипеду», аби популяризувати серед школярів та дошкільнят активний спосіб відпочинку і нагадати їм основні правила поведінки на дорозі.Діти вивчали нові для себе дорожні знаки. Але для того, щоб з ними познайомитись, спочатку потрібно було зібрати пазл.Організатори свята наголошують: важливо повсякчас нагадувати дітям правила дорожнього руху. Бо у шкільному віці вони вже вважають себе дорослими, самостійними. І нерідко самі повертаються зі школи додому.

Таку ж просвітницьку роботу громадські активісти проводять і у сільській місцевості, де велосипед є основним засобом пересування.Після кожного конкурсу дітей заохочували подарунками. Тож до наступних завдань вони підходили з азартом та ентузіазмом. Наприклад, сортували сміття. Так організатори хочуть дітям змалечку привити корисні звички.Раптом свято перебиває тривожна поліцейська сирена (лайф) Ні, це не сусіди викликали патрульних.

Звісно ж інспектори завітали на захід з навчальна метою. Маленьким учасникам свята охоронці порядку нагадали правила безпечної поведінки на дорозі, розповіли про особливості обладнання двоколісного транспорту, наголосили на використанні світловідбиваючих елементів в темний час доби. І за традицією – фото в екіпіруванні патрульних та в службовому автомобілі. .