Главу Держрезерву усунули з роботи - звезды сошлись

11:35 27 Июнь Киев, Украина

Главу Держрезерву усунули з роботи - звезды сошлись Главу Держрезерву усунули з роботи Корреспондент.net, Сьогодні, 11:20 0 22 Фото: facebook.com/derzhrezerv Уряд усунув главу Держрезерву до закінчення дисциплінарного провадження Вадим Мосійчук заявив, що має намір відстоювати "свою честь і гідність" у суді. Кабінет міністрів України усунув главу Державного агентства резерву Вадима Мосійчука від виконання посадових обов'язків до закінчення дисциплінарного провадження. Про це Мосійчук повідомив у Facebook. "Відповідне розпорядження вчора кулуарно і без обговорення прийнято на засіданні уряду.

Сьогодні на сайті тільки суха інформація. Жодного аргументу і можливості пояснити перед засіданням уряду ситуацію. Третя спроба усунути мене від виконання обов'язків за майже чотири роки мого перебування на посаді. Цього разу для пана першого віце-прем'єр-міністра - вдала", - написав глава Держрезерву.

Він додав, що має намір відстоювати "свою честь і гідність" в суді. Нагадаємо, восени 2016 року в Держрезерві провели обшуки через підозри в проведенні незаконних торгів із закупівлі 17 тисяч тонн дизельного пального на 257 млн ​​грн. Раніше стало відомо, що суд відмовився усунути главу Держрезерву. Суд не визнав недостатніми ризики в перебуванні Вадима Мосійчука на посаді глави відомства, наведені прокурорами.

Напередодні силовики провели обшуки у Мосійчука. Йому вручили підозру за ч.2 ст.367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet ТЕГИ: производство,&nbsp Кабмин Украины,&nbsp должность .